Marsoft – Usługi doradcze i szkoleniowe

Zmiana terminu naboru ciągłego do projektu „DOBRY KURS – rozwój kompetencji w sektorze motoryzacyjnym”

Szanowni Państwo,

w związku z problemami technicznymi zmuszeni jesteśmy przełożyć nabór, który rozpocznie się 13.06.2023. Pozostałe warunki naboru pozostają bez zmian. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Przypominamy, iż projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

LIMITY na przedsiębiorstwa:

  1. Max 5 osób z mikroprzedsiębiorstwa,
  2. Max 20 osób z małego przedsiębiorstwa,
  3. Max 50 osób ze średniego przedsiębiorstwa,
  4. Max 19 osób z dużego przedsiębiorstwa,

Zasady naboru określa „REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE” wraz z załącznikami, dostępny na stronie projektu: DOBRY KURS – rozwój kompetencji w sektorze motoryzacyjnym w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

Etapy zgłoszenia Przedsiębiorstwa do Projektu :

  1. Wypełnienie Formularza rejestracyjnego na stronie PARP: https://power.parp.gov.pl/component/site/site/formularz-zgloszeniowy-kompetencje-dla-sektorow-2
  2. Rejestracja firmy i pracowników w BUR – założenie kont (i podpięcie pracowników do przedsiębiorstwa): https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ 
  3. Kontakt Operatora z Przedsiębiorcą w terminie nie przekraczającym 5 dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia, w celu przeprowadzenia dalszego procesu rekrutacji do projektu. 
  4. Zalogowanie się w Systemie Operatora: www.kompetencjemoto.pl 
  5. Wypełnienie Wniosku o umowę (wzór stanowi Załącznik nr 7 do Regulaminu) i przesłaniu go przez System Operatora w dniu ogłoszenia naboru tj. 13.06.2023 r.

Prosimy o zapoznanie się z zakresem szkoleń w ramach  Rekomendacji nr 3/2020 Sektorowej Rady ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektromobilność (Załącznik-nr-8-Rekomendacja-RS-Moto-nr-3_obowizuje-od-18.01.2021) oraz Rekomendacji nr 1/2020 Rady ds. Kompetencji w sektorze motoryzacyjnym (Załącznik nr 21 Rekomendacja Rady ds. Kompetencji w sektorze motoryzacyjnym nr 1/2020).

Data ważności: do 3 miesięcy od podpisania umowy (termin zakończenia realizacji usług).

Zachęcamy do kontaktu i składania wniosków!