Marsoft – Usługi doradcze i szkoleniowe

Informacja dotycząca naboru ciągłego do projektu „DOBRY KURS – rozwój kompetencji w sektorze motoryzacyjnym

Szanowni Państwo,

W związku z problemami technicznymi od nas niezależnymi, zmuszeni jesteśmy przełożyć termin rozpoczęcia naboru, który planowaliśmy na 13.06.2023. O terminie planowanego naboru ciągłego poinformujemy Państwa, jak tylko zostaną usunięte problemy techniczne systemu. 

Pozostałe warunki naboru pozostają bez zmian. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Przypominamy, iż projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

LIMITY na przedsiębiorstwa:

  1. Max 5 osób z mikroprzedsiębiorstwa,
  2. Max 20 osób z małego przedsiębiorstwa,
  3. Max 50 osób ze średniego przedsiębiorstwa,
  4. Max 19 osób z dużego przedsiębiorstwa,

Zasady naboru określa „REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE” wraz z załącznikami, dostępny na stronie projektu: DOBRY KURS – rozwój kompetencji w sektorze motoryzacyjnym w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

Etapy zgłoszenia Przedsiębiorstwa do Projektu :

  1. Wypełnienie Formularza rejestracyjnego na stronie PARP: https://power.parp.gov.pl/component/site/site/formularz-zgloszeniowy-kompetencje-dla-sektorow-2
  2. Rejestracja firmy i pracowników w BUR – założenie kont (i podpięcie pracowników do przedsiębiorstwa): https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ 
  3. Kontakt Operatora z Przedsiębiorcą w terminie nie przekraczającym 5 dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia, w celu przeprowadzenia dalszego procesu rekrutacji do projektu. 
  4. Zalogowanie się w Systemie Operatora: www.kompetencjemoto.pl 
  5. Wypełnienie Wniosku o umowę (wzór stanowi Załącznik nr 7 do Regulaminu) i przesłaniu go przez System Operatora w dniu ogłoszenia naboru.

Prosimy o zapoznanie się z zakresem szkoleń w ramach  Rekomendacji nr 3/2020 Sektorowej Rady ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektromobilność (Załącznik-nr-8-Rekomendacja-RS-Moto-nr-3_obowizuje-od-18.01.2021) oraz Rekomendacji nr 1/2020 Rady ds. Kompetencji w sektorze motoryzacyjnym (Załącznik nr 21 Rekomendacja Rady ds. Kompetencji w sektorze motoryzacyjnym nr 1/2020).

Data ważności: do 3 miesięcy od podpisania umowy (termin zakończenia realizacji usług).

Zachęcamy do kontaktu i składania wniosków!